DNP DS-RX1 PRINTER

print işleriniz küçük yatırımlarla artık mümkün olacak..

Kaliteden ödün vermeyen düşük maliyetli yazıcı.

 

 

DS Serisi DNP termal foto yazıcılar, fotoğraf stüdyoları, fotoğraf laboratuarları, düğün salonlarında, kiosk ve drylab sistemler de kullanılmak için geliştirilmiş print kalitesi yüksek foto yazıcılarıdır.

Her türlü ticari fotoğraf uygulamasında DNP DS serisi termal fotoğraf yazıcılar, sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır.

 

DNP DS serisi foto yazıcılar, gelişmiş ısı kontrollü IC (DPPS1), yüksek çözünürlüklü print kafası ve hızlı printsı ile print alışkanlıklarınızı radikal olarak değiştirecektir.

 

Bu yazıcı ilk printsını 20sn’den daha kısa sürede bastıktan sonra, 15 saniyede bir 10x15cm (4x6’’) fotoğraf printsı yapar. 10x15cm’den 15x20cm’e kadar 3 farklı boyut da, yüksek kalitede, mat ve parlak print yapmaktadır.

 

Yerden tasarruf ve taşınabilirlik avantajı sağlayan DNP DS-RX1 termal foto yazıcılar, mevcut modellerin yarı ağırlık ve ¾ yüksekliğine sahiptir.

Gelişmiş yazıcı kafası, size yüksek kalitede mat ve parlak print imkânı verir.

 

Kullanımı kolaydır. Yazıcı kullanım ara yüzü her türlü renk ayarına olanak sağlar. DNP tarafından hazırlanmış ICC profile sayesinde, daha canlı ve doğru renkler, daha detaylı görüntüler elde edilir.

 

DNP Dünyanın en büyük termal foto yazıcı medyalarının üreticisidir. DNP, medya tecrübesini ve kalitesini, DS serisi foto yazıcılara aktarmıştır.

 

Medyalar suya ve gün ışığına (UV) dayanıklı olup, CE uygunluk standartlarını karşılamaktadır.

 

Termal foto yazıcılar arasında print sırasında ve bekleme sırasında en düşük enerji harcamasına sahiptir.

 

Foto Yazıcının Temel Özellikleri

* A5 kâğıttan 10x15cm ve 13x18cm print yapılabilir.

 

BUY NOW